Scena Zaułek- Krzysztof Daukszewicz

 Nowy Dwór Mazowiecki

 Nowodworski Ośrodek Kultury - NOK1
 ul. Paderewskiego 1a

 parter

 Nazwa sektora

 17.09.2020

 19:00

 0

 Ilość wolnych biletów

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze Sceną Zaułek!
Tym razem gościem Wojtka Gęsickiego będzie Krzysztof Daukszewicz- felietonista, poeta, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. W przeszłości był m.in. kierownikiem literackim Teatru na Targówku w Warszawie, występował w kabarecie "Pod Egidą". Jest autorem kilkunastu książek, w tym "Izy Rajder, czyli pieszy jeździec" oraz "Przeżyłem, Panie Hrabio". Od kilku lat jest stałym gościem programu "Szkło kontaktowe" w TVN24. Artysta występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizuje programy w telewizji, jest także autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku "Przegląd". Krzysztof Daukszewicz otrzymał również wiele nagród i odznaczeń, m.in. Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w 2009 r.

17.09.2020 r. godz. 19:00
Karty wstępu w cenie 20 zł do nabycia również w kasie NOK.

Zasady realizacji imprezy pn. Scena Zaułek – Krzysztof Daukszewicz w Nowodworskim Ośrodku Kultury w dniu 17.09.2020r.

1. Do udziału w imprezie uprawnione są osoby posiadające bilet wstępu i podpiszą obowiązkowe Oświadczenie o tym, że uczestnik według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
2. Zakupienie biletu jest jednoznaczne z zapoznaniem się z niniejszymi zasadami udziału w imprezie i przyjęciem ich do stosowania.
3. Przy wejściu na teren Nowodworskiego Ośrodka Kultury oraz przed jego opuszczeniem wszyscy obowiązani są do dezynfekcji rąk.
4. Przy wejściu do Ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa.
Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
5. Podczas pobytu w NOK, należy zachować wymagany przepisami prawa,(1.5m) bezpieczny odstęp między widzami; przy kasie oraz przy wejściu i wyjściu z sali widowiskowej oraz z budynku NOK.
6. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona – udostępnia się widzom co drugie miejsce z zachowaniem naprzemienności rzędów.
Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który:
a. uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b. jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
c. osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
7. Niedopuszczalne jest zajmowanie innych, wolnych miejsc niż te wskazane na bilecie.
8. Realizacja imprezy odbędzie się przy niezbędnej ilości pracowników Nowodworskiego Ośrodek Kultury.
9. Podczas realizacji imprezy wszyscy pracownicy ośrodka kultury mają obowiązek korzystania ze środków zabezpieczających usta i nos.

Rozwiń