Nowy Dwór Mazowiecki

 Nowodworski Ośrodek Kultury - NOK1
 ul. Paderewskiego 1a

 17.05.2024

 19:00
 

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Krzysztofa Prusika pt. "Wygrałem, a teraz...".

Zwycięzca 3. edycji telewizyjnego show "THE VOICE SENIOR" zaśpiewa specjalnie dla Was!

Krzysztof Prusik to absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego, baryton liryczny. Ma za sobą wieloletnią pracę w charakterze artysty - śpiewaka Operetki Narodowej oraz Opery Narodowej, jak również współpracę z lokalnymi filharmoniami na terenie całego naszego kraju. W 1988 roku zmienił nieco profil, podejmując się repertuaru z coverami muzyki rozrywkowej. Swoje programy realizował poza granicami Polski, na terenie krajów zróżnicowanych kulturowo, preferujących często odmienne style muzyczne. Były to: Finlandia, Niemcy, Francja, Emiraty Arabskie, Chiny, Japonia, Korea Południowa, Rosja.

Pan Krzysztof znany jest nowodworskiej publiczności również jako kierownik artystyczny Zespołu Śpiewaczego Seniorów „Marzyciele” działającego w Nowodworskim Ośrodku Kultury, z którym niejednokrotnie koncertował zarówno na scenie ośrodka, jak i gościnnie przy okazji wielu imprez odbywających się w Nowym Dworze Mazowieckim.

17 maja 2024 r., godz., 19:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a

Karty wstępu w cenie 40 zł do nabycia w kasie NOK, w serwisie biletyna.pl oraz w biletomacie w Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin (płatność tylko kartą).
• Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

CZYTAJ WIĘCEJ