Repertuar

Póki się śpiewa

PÓKI SIĘ ŚPIEWA, to tytuł z finałowej piosenki Jaromira Nohavicy w tłumaczeniu Marka Majewskiego - satyryka, szantymena, poety. "Póki się śpiewa, jeszcze umierać nie czas" - z tym przesłaniem będziemy gościć Państwa na Scenie Zaułek, której gospodarzem jest Wojtek Gęsicki. W programie usłyszymy jak zwykle piosenki do uśmiechu, a także do refleksji. W czasach, kiedy spotkanie dla "ducha" stało się rarytasem, wraz z Tomkiem Salejem (olsztyńskim bardem o zabarwieniu satyrycznym), Markiem Majewskim, a także z wirtuozem akordeonu - Rafałem Grząką, postaramy się nadrobić ten czas rozłąki z Państwem.
Impreza realizowana po rygorami obostrzeń sanitarnych Dystans Dezynfekcja Maseczka.
Nowodworski Ośrodek Kultury
25.06.2021r. gpdz. 19.00

Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 czerwca 19:00 Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Kultury - NOK1 kup bilet

Szalone Nożyczki

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
20 czerwca 19:00 Nowy Dwór Mazowiecki, Hala Widowiskowo-Sportowa NOSiR 2 brak biletów